CERAMAX s.r.o. koupelny sanita dlažby obklady

Keramické obklady a dlažby

logologoTradiční český výrobce obkladů a dlažeb. Výhodou jsou krátké dodací doby a nízká cenová hladina za zboží. Pod značkou RAKO Lasselsberger nabízí koupelnové a kuchyňské série a glazované dlažby. Většina dlažeb je použitelná i v exteriéru. Pod značkou OBJECT Lasselsberger nabízí jednobarevné (barevné, celá dlaždice má 1 barvu bez kolísání nebo mramorování) obklady a dlažby v barevné tónině dle odstínů RAL v různých formátech, které jsou vůči sobě řešeny modulárně. To znamená, že pokud zkombinujete například mozaiku 4,7 x 4,7 cm s dlaždicí velikosti 9,7 x 9,7 cm, spáry budou navazovat. Dále pod značkou OBJECT naleznete zátěžové slinuté dlažby bez glazury TAURUS (Granit, Color, Porfyr). Jsou vhodné pro různorodé použití, vyznačují se vysokou odolností. Zboží nedržíme skladem, dodací doby se však běžně pohybují od jednoho do deseti dnů. Cenová kategorie: koupelnové obklady od 299 Kč/m2, dlažby od 350 Kč/m2, Taurus od 200 Kč/m2.


logoVýznamný španělský výrobce obkladů a dlažeb APARICI (čteme:[aparisi]) nabízí širokou škálu koupelnových sérií i dlažeb vysoké kvality v mnoha formátech. Výhodou jsou některé dekory prodávané v metráži. Cena je tak nižší než při prodeji dekorů na kusy.Továrna má pro urychlení prodeje velké zásoby. Výrobce pravidelně a rychle reaguje na designové trendy. Cenová kategorie: nad 800 Kč/m2.


logoItalský výrobce obkladů a dlažeb nejrůznějších formátů a barev MARAZZI nabízí každým rokem několik novinkových sérií. Výhodou keramičky je velký rozsah kolekce. Značka má na našem trhu již tradiční postavení. Za zmínku mezi stálicemi produkce stojí zejména kolekce jednobarevných (= barevné, celá dlaždice má 1 barvu bez kolísání nebo mramorování) lesklých obkladů ARCHITETTURA a matných dlažeb CITTÁ v modulárních formátech 10 x 10, 15 x 15 a 20 x 20 cm. Tyto produkty s úspěchem používáme zejména v aplikacích obkladu za kuchyňskou linkou. Cenová kategorie: nad 700 Kč/m2.


logoDalší z mnoha italských výrobců. Továrna je hrdá na svou mnohaletou tradici, v nabídce má i série vycházející z původních dlaždic: nepravidelné okraje, lesklá glazura, výrazné barvy a klasické dekory ve formátech 10 x 10 a 13 x 13 cm, série inovující původní vzory až po série naprosto moderní, s technickým výrazem. Některé série jsou nabízeny i v rektifikované formě. To znamená, že všechny dlaždice jsou ořezané na stejné rozměry, je možné klást s minimálními spárami nebo na sráz (bezespárově). Výrobce nabízí větší množství sérií ve formátu 10 x 10 cm velmi často používaných pro obklad za kuchyňskou linku. Cenová kategorie: nad 700 Kč/m2.


design & system .:. emweb

NAHORU